Na lodowym szlaku (16-ost.)

Na lodowym szlaku (16-ost.)

(Ice Road Truckers 5: The Last Dash)

reality show Kanada/USA 2011   od 12 lat
W skrócie:W Kanadzie Hugh i Rick napotykają przeszkodę, która może utrudnić im podróż, a tym samym przyczynić się do zwycięstwa Aleksa. Nowicjuszka Maya jedzie w konwoju z Lisą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ponownie dołączamy do kierowców ciężarówek, którzy borykają się ekstremalnymi warunkami pogodowymi, aby przewieźć na czas niezbędne wyposażenie do odległych placówek położonych z dala od cywilizacji w północno-zachodniej części Ameryki. W nowej serii uczestnicy będą musieli sprostać nowym zadaniom, pojawią się także nowi bohaterowie - Maya Seiber i Dave Redmon. Po raz kolejny kierowcy staną do walki o najwyższą stawkę.

Rywalizacja kierowców wkracza w ostatnią, decydującą fazę. W Kanadzie Hugh i Rick napotykają na przeszkodę, która mocno ich opóźnia. Przekonamy się, czy wykorzysta to Alex i pokona swojego największego rywala. Nowicjuszka Maya zostaje przydzielona do konwoju z Lisą i wyrusza w swoją pierwszą podróż do odległej alaskańskiej osady Nuiqsut. Tony zmaga się z roztapiającym się lodem na drodze, podczas gdy Dave wsiada na pokład samolotu do Alabamy.

Zobacz także