Na dobre i na złe: Wolne łóżko (558)

Na dobre i na złe

odc. 558: Wolne łóżko

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Stanisław Cywka, Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki
W skrócie:Falkowicz obawia się, że zeznania Leszka sprowadzą na niego kłopoty. Agata i Konica przekonują Latoszka, by poddał się rehabilitacji. On jednak nie ma nadziei na odzyskanie sprawności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Leszek wychodzi ze śpiączki. Falkowicz obawia się, że zeznania chemika sprowadzą na niego kłopoty. By uniknąć aresztowania, postanawia wyjechać za granicę. Wiktoria próbuje przekonać chemika, by udawał, że cierpi na amnezję i zataił przed policją, że profesor prowadził w szpitalu nielegalne badania i odpowiada za wypadek w laboratorium. Agata i Konica próbują przekonać Latoszka, by poddał się rehabilitacji. Lekarz nie wierzy jednak, że odzyska sprawność. Sądzi, że do końca życia pozostanie kaleką. W ośrodku doktor zaprzyjaźnia się z nastoletnim Jaśkiem (Stanisław Cywka), który od wypadku ma jedną nogę krótszą i nie może chodzić. W Leśnej Górze zjawia się Lena. Prosi Woźnicką, by powiedziała, gdzie przebywa jej mąż.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także