Na dobre i na złe: W dobrych rękach (562)

Na dobre i na złe

odc. 562: W dobrych rękach

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Anita Sokołowska, Bartosz Opania, Emilia Komarnicka, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:W domu Latoszków wybucha pożar. Niepełnosprawnemu lekarzowi cudem udaje się ocalić życie swoje i synka. Kinga wyprowadza się od Andrzeja. Wiktoria odkrywa, że Tomasz planuje oświadczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Lena przyjeżdża z Felkiem do domu. Witek nie chce, by syn oglądał go na wózku inwalidzkim. Nalega, by zabrała chłopca z powrotem do swojej matki. Kilka godzin później, gdy w domu są tylko Witek i Felek u Latoszków wybucha pożar. Niepełnosprawnemu lekarzowi cudem udaje się ocalić życie swoje i synka. Niestety okazuje sie, że odłamek pozostawiony w kręgosłupie Latoszka przemieścił się i Witek musi trafić na stół operacyjny. Podczas zabiegu dochodzi do wypadku. Kinga wyprowadza się od Falkowicza, który wciąż nie powiedział jej o swojej chorobie. Razem z mężem laborantka przeprowadza sekcję zmarłego Wawrzyniaka. Do szpitala trafia Beata, która prawie utopiła się na basenie. Jej stan się pogarsza. Pacjentka cierpi na rzadki defekt genetyczny, który utrudnia postawienie właściwej diagnozy. Wiktoria odkrywa, że Tomasz planuje oświadczyny. Kupił pierścionek zaręczynowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także