Na dobre i na złe: Po drugiej stronie (560)

Na dobre i na złe

odc. 560: Po drugiej stronie

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Do Leśnej Góry trafia pijana Paula. Piotr zawiadamia policję, gdyż boi się o bezpieczeństwo jej córki. Cierpiący na zaburzenia psychiczne pacjent grozi, że w szpitalu wybuchnie bomba.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Wiktoria zaczyna pracę na stanowisku ordynatora oddziału chirurgii. Jej awans nie budzi złych emocji, znajomi cieszą się jej sukcesem. Pierwszym pacjentem, który trafia pod opiekę nowej szefowej oddziału jest cierpiący na zaburzenia psychiczne Filip. Mężczyzna jest ciężko ranny i musi jak najszybciej trafić na salę operacyjną. Pacjent grozi lekarzom, że w szpitalu wybuchnie bomba. Latoszek zostaje przewieziony do Leśnej Góry. Lekarz zdecydował się na operację kręgosłupa. Konica uznaje jednak, że kolega jest zbyt słaby, by można było przeprowadzić zabieg. Witek nie potrafi pogodzić się z jego decyzją i wpada we wściekłość. Do szpitala trafia także Paula. Dziewczyna jest kompletnie pijana i nie ma z nią kontaktu. Piotr zawiadamia policję, gdyż obawia się, że nieodpowiedzialna matka pozostawiła swoją córeczkę bez opieki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także