Na dobre i na złe: Na przekór (559)

Na dobre i na złe

odc. 559: Na przekór

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Anita Sokołowska, Bartosz Opania, Stanisław Cywka, Anita Sokołowska
W skrócie:Tretter proponuje Wiktorii stanowisko ordynatora chirurgii. Radwan mówi Hanie wprost, że nie wyobraża sobie ich dalszej współpracy. Chora na nowotwór Alina prosi Gawryłę, by ją zoperował.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Doktor Tretter składa Wiktorii atrakcyjną propozycję - chce, by lekarka objęła stanowisko ordynatora chirurgii w Leśnej Górze. Doktor Consalida wpada na pomysł, jak poznać skład i działanie leku Falkowicza. Kontaktuje się z byłą żoną profesora, Wandą, i sugeruje kobiecie, że ma okazję, by zemścić się na swoim eks. W szpitalu pod opiekę Wiktorii trafia chory na nerki mężczyzna. Lekarka przekonuje jego syna, by został dawcą. Radwan wciąż prześladuje Hanę w pracę. W końcu mówi lekarce wprost, że nie wyobraża sobie ich dalszej współpracy. Chora na nowotwór Alina prosi doktora Gawryłę, by ją zoperował. Zabieg jest obarczony dużym ryzykiem i może nawet skończyć się śmiercią pacjentki. Piotr postanawia skonsultować się z Haną. Lena namawia Latoszka, by poddał się operacji kręgosłupa. Konica jest zdania, że zabieg raczej zaszkodzi niż pomoże koledze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także