Na dobre i na złe: Czarno na białym (564)

Na dobre i na złe

odc. 564: Czarno na białym

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Latoszek wciąż jest pogrążony w śpiączce. Lena chce pozwać szpital. Do Leśnej Góry trafia chory na raka żołądka Jarek. Operujący go Falkowicz ze zdumieniem odkrywa, że guz zniknął.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Minęły trzy tygodnie od operacji Latoszka. Mężczyzna wciąż jest pogrążony w śpiączce. Lena zamierza pozwać szpital. Kłoci się z Wiktorią i Tretterem. W tym czasie do Leśnej Góry trafia chory na raka żołądka pięćdziesięcioletni Jarek. Z dokumentacji medycznej wynika, że pacjent ma niewielkie szanse na wyleczenie. W czasie operacji Falkowicz ze zdumieniem odkrywa, że guz zniknął. Okazuje się, że Jarek niedawno przeszedł terapię w Centrum Medycyny Niekonwencjonalnej. Profesor postanawia dowiedzieć się czegoś więcej na temat tajemniczej kuracji. Pacjentką szpitala jest także kobieta w zaawansowanej ciąży, Helena (Marietta Zukowska), która miała wypadek w stadninie koni. Podopieczna doktor Goldberg jest ranna w głowę, a uraz wywołał przedwczesny poród. Hana robi wszystko, by uratować kobietę i jej dziecko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także