Na dobre i na złe: Bez wymówek (561)

Na dobre i na złe

odc. 561: Bez wymówek

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Konicę odwiedza teściowa, Irena. Lekarz dowiaduje się od niej, że Marta wynajęła prywatnego detektywa, by udowodnić mu zdradę. Związek Oli i Przemka przechodzi poważny kryzys.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Do szpitala na planowaną operację biodra trafia Hubert (Michał Malinowski). Zabieg wykona doktor Konica. Lekarz ma złe przeczucia. Pacjent jest młody, ale poważnie choruje na serce. Doktor obawia się, że w czasie zabiegu może dojść do komplikacji. W tym czasie lekarza odwiedza teściowa, Irena (Małgorzata Zajączkowska). Kobieta pokazuje Konicy zdjęcia, na których widać go z Klaudią. Okazuje się, że Marta walczy o odzyskanie dzieci. Wynajęła prywatnego detektywa, by udowodnić mężowi zdradę. Wiktoria i Adam zakładają fundację, która ma sfinansować eksperymentalną terapię syna Leszka w Szwajcarii. Tymczasem Falkowicz dochodzi do wniosku, że podczas wybuchu w laboratorium on i Wawrzyniak ulegli poważnemu zatruciu. Obaj mogą umrzeć. Związek Oli i Przemka przechodzi kryzys. Młodej mamie nie powodzi się także w pracy. Okazuje się, że lekarka nie będzie mogła zrobić specjalizacji z ginekologii w Leśnej Górze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także