Na cały głos (6/7)

Na cały głos (6/7)

(The Loudest Voice)

serial biograficzny USA 2019   od 16 lat
Występują:Russell Crowe, Naomi Watts, Sienna Miller, Seth MacFarlane
Reżyseria:Stephen Frears
W skrócie:Roger zmaga się z problemami zdrowotnymi. Gretchen Carlson, która od roku go nagrywa, planuje wytoczenie procesu za nękanie. Kontaktuje się z prawnikiem. W mediach rozpoczyna się walka o elektorat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o ostatniej dekadzie życia Rogera Ailesa, który przez lata pełnił funkcję dyrektora w Fox News i służył radą najbardziej wpływowym przedstawicielom Partii Republikańskiej w Stanach Zjednoczonych. Roger Ailes (Russel Crowe) jako lider tej partii miał do czynienia z wieloma osobistościami, a kolejne wydarzenia doprowadziły go niemalże na szczyt politycznej kariery. Przerwana ona została za sprawą oskarżeń o molestowanie seksualne. Serial oparty na książkowym bestsellerze Gabriela Shermana. Russel Crowe przytył znacznie, aby uwiarygodnić swoją kreację Ailesa.

W tym odcinku

Roger zmaga się z problemami zdrowotnymi. Gretchen Carlson, która od roku potajemnie go nagrywa, planuje wytoczyć proces Rogerowi za nękanie. W tej sprawie kontaktuje się z prawnikiem. W mediach tymczasem rozpoczyna się walka o elektorat. Roger sądzi, że największe szanse w zbliżających się wyborach ma Donald Trump.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)