Na cały głos (5/7)

Na cały głos (5/7)

(The Loudest Voice)

serial biograficzny USA 2019   od 16 lat
Występują:Russell Crowe, Naomi Watts, Sienna Miller, Seth MacFarlane
W skrócie:Fox New Channel budzi zaufanie odbiorców i stanowi wiarygodne źródło informacji. Roger zastanawia się, jak wzmocnić swoją pozycję na rynku. Nie dostrzega zagrożenia ze strony Gretchen.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o ostatniej dekadzie życia Rogera Ailesa, który przez lata pełnił funkcję dyrektora w Fox News i służył radą najbardziej wpływowym przedstawicielom Partii Republikańskiej w Stanach Zjednoczonych. Roger Ailes (Russel Crowe) jako lider tej partii miał do czynienia z wieloma osobistościami, a kolejne wydarzenia doprowadziły go niemalże na szczyt politycznej kariery. Przerwana ona została za sprawą oskarżeń o molestowanie seksualne. Serial oparty na książkowym bestsellerze Gabriela Shermana. Russel Crowe przytył znacznie, aby uwiarygodnić swoją kreację Ailesa.

W tym odcinku

Fox New Channel budzi obecnie największe zaufanie wśród odbiorców i stanowi najpowszechniejsze źródło informacji. Roger zastanawia się, jak wzmocnić swoją pozycję na rynku. Nie dostrzega zagrożenia ze strony Gretchen Carlson. Po latach szykan w końcu zaczęła mieć dość.

Występują (pokaż wszystkich)