Mroczny zaułek (3)

(Apple Tree Yard)

DRAMAT OBYCZAJOWY Wielka Brytania 2017
Występują:Wendy Albiston, Greg Bennett, Emily Watson, Ben Chaplin
Reżyseria:Jessica Hobbs
W skrócie:Yvonne zostaje zatrzymana przez policję pod zarzutem morderstwa gwałciciela. Przesłuchanie i proces ujawniają wiele szczegółów z życia kobiety. Okazuje się, że jej kochanek ma więcej do ukrycia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mroczna, prowokacyjna i trzymająca w napięciu produkcja stacji BBC, której bohaterką jest prowadząca ustabilizowane życie, spełniona rodzinnie i zawodowo Younne. Sytuacja kobiety ulega zmianie, gdy spotyka tajemniczego Marka, z którym wdaje się w płomienny romans. Szybko okazuje się jednak, że nowa sytuacja bardzo mocno wpływa na dotychczasowe życie Yvonne, które w każdej chwili może lec w gruzach.

Mąż Yvonne, Gary (Mark Bonnar), zadziwia żonę zaproszeniem na wystawną kolację z okazji jej urodzin. Do spotkania dołączają dzieci. Niespodziewanie Yvonne zostaje zatrzymana przez policję pod zarzutem morderstwa George'a Selway'a - gwałciciela kobiety. Przesłuchanie oraz proces ujawniają wiele szczegółów z życia bohaterki. Yvonne za wszelką cenę próbuje utrzymać romans z Markiem w tajemnicy. Okazuje się jednak, że to mężczyzna ma więcej do ukrycia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także