Mroczne zagadki Los Angeles (2/10)

Mroczne zagadki Los Angeles (2/10)

(Major Crimes: Before and After)

serial kryminalny USA 2012   od 12 lat
Występują:Kearran Giovanni, Mary McDonnell, G.W. Bailey, Tony Denison
Reżyseria:Steve Robin
W skrócie:Policjanci badają sprawę morderstwa. Funkcjonariusze natrafiają na wiele niejasności. Okazuje się, że sprawa jest bardzo skomplikowana. Tymczasem Raydor stara się uzyskać szacunek kolegów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o codziennej pracy detektywów z wydziału do walki z przestępczością. We współpracy z prokuratorami rozwiązują oni skomplikowane zagadki kryminalne. Kiedy funkcję dowódcy w zespole przejmuje kapitan Sharon Raydor (Mary McDonnell) zmieniają się gruntownie metody i techniki działania policjantów. Nowa szefowa okazuje się być osobą niezwykle skrupulatną i wymagającą. Jej charakter i demokratyczny styl kierowania nie spotyka się z akceptacją ze strony wszystkich podwładnych.

W tym odcinku

Policjanci próbują rozwiązać zagadkę brutalnego morderstwa. Podczas prowadzonego śledztwa funkcjonariusze natrafiają na wiele niejasności. Okazuje się, że sprawa jest bardziej skomplikowana niż przypuszczano. Tymczasem Raydor stara się uzyskać szacunek swoich kolegów. Jednocześnie usiłuje 24 godziny na dobę nadzorować Rusty'ego. Zmiany w wydziale mogą okazać się zbyt duże, by Provenza mógł je zaakceptować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)