Morze miłości (123)

Morze miłości (123)

(Mar de amor)

serial obyczajowy Meksyk 2009
Występują:Zuria Vega, Mario Cimarro, Mariana Seoane, Ninel Conde
Reżyseria:Eric Morales
W skrócie:Marco Tulio prosi sędziego, by ponownie rozpatrzył sprawę Victora Manuela. Coral podejrzewa, że zabójcą Hernana jest Leon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia córki rybaków, Estrelli, i Victora Manuela - dziedzica fortuny. Akcja rozgrywa się w rybackim miasteczku Playa Escondida. Estrella Marina urodziła się w wyniku gwałtu. Jej matka Casilda postradała zmysły zaraz po porodzie i od tamtej pory błąka się po okolicy. Dziewczyną zaopiekowali się jej rodzice chrzestni, Antonio i Aurora. Estrella chce zdobyć wykształcenie i pracę, która umożliwi opłacenie leczenia matki. Pisarz Victor Manuel Galindez też spędził dzieciństwo w Playa Escondida. Po stracie rodziców wysłano go za granicę. Kiedy po latach pojawia się w posiadłości odziedziczonej po ojcu, nękają go wspomnienia.Wkrótce poznaje Estrellę. Między nimi rodzi się uczucie. Prosta dziewczyna i bogaty dziedzic nie podejrzewają jednak, jak trudno będzie im znaleźć wspólne szczęście. Wpływowy i bezwzględny Leon Parra-Ibánez planuje zbudować kompleks hotelowy w miejscu, gdzie mieszkają i pracują rybacy. W tym celu musi wykupić całe miasto od Victora Manuela, który jest właścicielem tych terenów. Leon ma trójkę dzieci: Orianę, Elenę i Jorgego. Ich matka nie żyje. Okoliczności jej śmierci do dziś budzą różne wątpliwości u Guillerma, brata zmarłej i wspólnika Leona. Jorge chciałby rzucić studia prawnicze, ale ojciec się na to nie zgadza. Leon jest dumny z Oriany, która została inżynierem, i to jej powierza projekt stworzenia kompleksu hotelowego w Playa Escondida. Oriana zakochuje się w Victorze Manuelu. Jest zdecydowana zdobyć go za wszelką cenę. Na drodze Victora Manuela staje też Coral - kobieta, którą kochał w przeszłości.

W tym odcinku

Marco Tulio prosi sędziego, by ponownie rozpatrzył sprawę Victora Manuela. Tilicio i Estrella są zrozpaczeni, gdy dowiadują się, że mężczyzna musi pozostać w więzieniu. Coral podejrzewa, że zabójcą Hernana jest Leon.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)