Morderca z Whitechapel 4 (2)

Morderca z Whitechapel 4 (2)

(Whitechapel)

serial kryminalny Wielka Brytania 2013   od 16 lat
Występują:Rupert Penry-Jones, Philip Davis, Steve Pemberton, Sam Stockman
W skrócie:Detektywi Chandler i Miles wyjaśniają okoliczności śmierci bezdomnego, który został przygnieciony kamieniami. Okazuje się, że mężczyzna działał w międzynarodowej siatce szpiegowskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W mieście mordowane są kobiety podejrzewane o uprawianie czarów. Ich ciała są obdzierane ze skóry. Detektywi Chandler i Miles oraz historyk Ed Buchan podejrzewają, że sprawcy nie zależało na śmierci ofiar, lecz właśnie na zdobyciu ich skóry. Wkrótce grupa dochodzeniowa dokonuje w kanałach ściekowych dzielnicy Whitechapel makabrycznego odkrycia. Dziwne wydarzenia mają miejsce również na lokalnej stacji metra.

W tym odcinku

Chandler i Miles zajmują się sprawą mężczyzny, który został przygnieciony kamieniami. Okazuje się, że uważany przez wszystkich za włóczęgę, tak naprawdę działał w międzynarodowej siatce szpiegowskiej. Detektywi zauważają, że nieopodal miejsca zbrodni, na domu, ktoś wyrył dziwne znaki. Tymczasem morderca z Whitechapel nie daje policji wytchnienia - nieuchwytny, wciąż zabija kolejne ofiary średniowiecznymi metodami.

Występują (pokaż wszystkich)