Moja rodzinka 9: Psychologia Mike'a (4)

Moja rodzinka 9: Psychologia Mike'a (4)

(My Family: The Psyche of Mikey)

serial komediowy Wielka Brytania 2009   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Kris Marshall
Reżyseria:Nic Phillips
W skrócie:Harperowie odkrywają, że Michael chodzi na terapię do psychologa. Ben i Susan są bardzo ciekawi, jak wygląda taka wizyta. Postanawiają sami wybrać się do eksperta od ludzkiej psychiki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan (Zoë Wanamaker) Harperowie to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Harperowie odkrywają, że Michael chodzi na terapię do psychologa. Chłopak nie chce zdradzić, dlaczego odwiedza specjalistę. Ben i Susan są bardzo ciekawi, jak wygląda taka wizyta. Postanawiają sami wybrać się do eksperta od ludzkiej psychiki. Alfie wpada w kłopoty, kiedy orientuje się, że pragną z nim zamieszkać aż dwie dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)