Moja rodzinka 6: Sztuka bycia Susan (7)

Moja rodzinka 6: Sztuka bycia Susan (7)

(My Family: The Art of Being Susan)

serial komediowy Wielka Brytania 2005-2006   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Podczas dłuższej nieobecności Bena matka Susan - Grace - chce dotrzymać jej towarzystwa, ale Susan nie jest zachwycona jej obecnością.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan (Zoë Wanamaker) Harperowie to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Podczas dłuższej nieobecności Bena w domu matka Susan - Grace - za wszelką cenę chce dotrzymać jej towarzystwa. Susan nie zawsze bywa zachwycona jej obecnością w swoim domu i męczącym zachowaniem. Michael próbuje zakończyć swój związek, Roger okazuje się zbyt nieśmiały, natomiast Susan i Grace rozmawiają o znalezieniu sobie adoratorów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)