Moja rodzinka 6: Inne zwierzę (6)

Moja rodzinka 6: Inne zwierzę (6)

(My Family: And Other Animals)

serial komediowy Wielka Brytania 2005-2006   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Michael wyjeżdża na weekend. Harper musi wziąć udział w szkoleniu kadetów. Janey postanawia zabrać wszystkie swoje rzeczy z domu rodziców. Ma nadzieję, że poczuje się bardziej niezależna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan (Zoë Wanamaker) Harperowie to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Michael musi wyjechać z domu na weekend. Harper musi wziąć udział w szkoleniu kadetów. Tymczasem Janey postanawia zabrać wszystkie swoje rzeczy z domu rodziców. Ma nadzieję, że w ten sposób poczuje się bardziej niezależna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)