Mistrzowie podrywu (1/8)

Mistrzowie podrywu (1/8)

program rozrywkowy Polska 2017   od 16 lat
W skrócie:Każdy człowiek marzy o bliskości z drugą osobą, jednak niektórzy z nas mają problemy z poznawaniem nowych ludzi. Ośmiu zagubionych młodych mężczyzn rozpoczyna kurs pod okiem Marcina Szabelskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Aktualnie nad Wisłą mieszka ponad pięć milionów kawalerów. Niestety, liczba panien do wzięcia jest znacznie mniejsza. Duża konkurencja praktycznie odbiera szanse na długie i szczęśliwe życie u boku ukochanej tym z panów, którzy nie radzą sobie w relacjach damsko-męskich. Tylko dobry strateg będzie wiedział, czy na początku znajomości z potencjalną partnerką prawić jej bez przerwy komplementy, czy raczej cierpliwie słuchać jej opowieści; czy dać dziewczynie kwiaty i czy zadzwonić do niej zaraz po spotkaniu. Marcin Szabelski - guru w sprawach flirtu - zna odpowiedzi na te i inne pytania. Dotąd dzielił się nimi z uczestnikami prowadzonych przez siebie kursów uwodzenia, teraz do tych szczęśliwców dołączy ośmiu samotnych mężczyzn, którzy zgłosili się do programu. Podczas nauki poznają nie tylko praktyczne wskazówki dotyczące kontaktów z kobietami, ale odkryją też tajniki funkcjonowania ludzkiego mózgu. Zdobytą wiedzę będą mogli przetestować w praktyce - być może wkrótce sami zostaną mistrzami podrywu.

Każdy człowiek marzy o bliskości z drugą osobą, jednak niektórzy z nas z powodu dawnych traum, niskiej samooceny lub innych słabości mają problemy z poznawaniem nowych ludzi. Ośmiu wrażliwych, niepewnych siebie i życiowo zagubionych młodych mężczyzn rozpoczyna kurs pod czujnym okiem Marcina Szabelskiego. W trakcie szkolenia nauczą się przełamywać ograniczające ich blokady. Na początek prowadzący podaruje im swego rodzaju amulety, drobne upominki, które mają zmotywować uczestników do pracy nad samymi sobą. Ośmiu śmiałków czeka też wyzwanie - w czasach, gdy coraz częściej komunikujemy się i nawiązujemy znajomości przez internet, panowie mają zagadać na ulicy do nieznanej sobie dziewczyny.