Mistrzowie drewna 2: Wielka sprawa (3)

Mistrzowie drewna 2: Wielka sprawa (3)

(Timber Kings 2: It's a Big Deal)

serial dokumentalny Kanada 2014
W skrócie:Joel stara się za wszelką cenę doprowadzić do zwiększenia kontaktu w Michigan. Chce dodać do czterech domów jeszcze szesnaście. Tymczasem Andre ma problemy z pozornie łatwą renowacją kuchni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga seria serialu dokumentalnego. Kamera śledzi poczynania mistrzów tworzenia konstrukcji z drewnianych bali. Budują piękne domy, które zamawiają bogaci i sławni tego świata. Każdy dzień oznacza kolejne wyzwania, a praca bywa trudna. Ekipa musi zmagać się ze skomplikowanymi instalacjami, pretensjami klientów, charakternymi pracownikami, z żywiołami, a wreszcie - z sobą nawzajem. Wszystko to w sytuacji, kiedy mogą wiele zyskać, ale też wiele stracić. Ponadto chcą przecież być najlepsi w swoim fachu. Nawet najprostsze zadanie może stać się niebezpieczne, gdy związane jest z przerzucaniem kilkutonowych bali. Jednak dzięki pracy i zdolnościom fachowców od drewna marzenia ich klientów mogą się ziścić.

W tym odcinku

Joel wychodzi ze skóry, żeby wykonać zlecenie na cztery domki w Michigan. Jeżeli mu się powiedzie, jego firma być może podpisze kontrakt na kolejnych szesnaście budynków. W tym samym czasie Andre pracuje nad renowacją kuchni. Z pozoru proste zadanie okazuje się o wiele trudniejsze, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Z okazji rocznicy Beat przygotowuje dla Petera niespodziankę - niezwykły tor przeszkód.