Mistrzowie drewna 2: Duże wymagania, duże pieniądze (4)

Mistrzowie drewna 2: Duże wymagania, duże pieniądze (4)

(Timber Kings 2: High Rollers)

serial dokumentalny Kanada 2014
W skrócie:Parę godzin drogi od Manhattanu Beat buduje letni dom. Jego klientem jest francuski finansista. Zleceniodawca Joela w ostatniej chwili dodaje do zamówienia garaż, który pomieści trzy samochody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga seria serialu dokumentalnego. Kamera śledzi poczynania mistrzów tworzenia konstrukcji z drewnianych bali. Budują piękne domy, które zamawiają bogaci i sławni tego świata. Każdy dzień oznacza kolejne wyzwania, a praca bywa trudna. Ekipa musi zmagać się ze skomplikowanymi instalacjami, pretensjami klientów, charakternymi pracownikami, z żywiołami, a wreszcie - z sobą nawzajem. Wszystko to w sytuacji, kiedy mogą wiele zyskać, ale też wiele stracić. Ponadto chcą przecież być najlepsi w swoim fachu. Nawet najprostsze zadanie może stać się niebezpieczne, gdy związane jest z przerzucaniem kilkutonowych bali. Jednak dzięki pracy i zdolnościom fachowców od drewna marzenia ich klientów mogą się ziścić.

W tym odcinku

Parę godzin drogi od Manhattanu Beat buduje letni dom. Jego klientem jest francuski finansista. Tymczasem zleceniodawca Joela z Australii w ostatniej chwili dodaje do zamówienia garaż, który pomieści trzy samochody.