Misja: Epidemia (19)

Misja: Epidemia (19)

(Medical Investigation: Mission La Roca 1)

serial obyczajowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Neal McDonough, Kelli Williams, Lonnie Hughes, Christopher Gorham
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:Część ekipy walczy z epidemią w południowoamerykańskiej wiosce, którą nawiedza trzęsienie ziemi. Dr Connor wraz z dr.Powellem przybywają na miejsce tragedii. Muszą odnaleźć przyjaciół.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Narodowym Instytucie Zdrowia pracuje zespół wybitnych specjalistów. Lekarze wzywani są wszędzie tam, gdzie wybuchają epidemie. Wyjaśniają ich przyczyny i zapobiegają rozprzestrzenianiu się choroby, ratując życie tysiącom ludzi. Doktor Stephen Connor (Neal McDonough) wykonuje swoją pracę z wielkim poświęceniem. Codziennie musi radzić sobie ze stresem, silnymi emocjami i brakiem czasu. Za całkowite oddanie się pracy zapłacił najwyższą cenę - nie potrafi porozumieć się ze swoim synem, a jego żona postanowiła odejść. Specyfika pracy sprawia, że także pozostali członkowie zespołu zmagają się z osobistymi problemami. Należą do niego: Dr. Natalie Durant (Kelli Williams), która jest specjalistka od patologii i epidemiologii, Frank Powell (Troy Winbush) - toksykolog, młody lekarz Miles McCabe (Christopher Gorham), a także rzeczniczka prasowa Eva Rossi (Anna Belknap). W pracy profesjonaliści nie mogą okazywać słabości ani rozmyślać o prywatnym życiu.

W tym odcinku

Część ekipy doktora Connora walczy z epidemią w południowoamerykańskiej wiosce. W tym czasie teren ten nawiedza trzęsienie ziemi. Natalie zostaje uwięziona pod gruzami prowizorycznego szpitala. Z kolei samochód Evy wypada z drogi, a Miles nie może się wydostać z piwnicy zawalonego kościoła. Doktor Connor wraz z doktorem Powellem natychmiast przybywają na miejsce tragedii. Muszą zrobić wszystko, by odnaleźć swoich przyjaciół.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także