Misja: Epidemia (16)

Misja: Epidemia (16)

(Medical Investigation: Survivor)

serial obyczajowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Neal McDonough, Kelli Williams, Lonnie Hughes, Christopher Gorham
Reżyseria:Craig Zisk
W skrócie:Ekipa doktora Connora jedzie do Nowego Jorku pomagać ludziom, którzy ocaleli z zamachu na World Trade Center. Eva Rossi i dr Miles McCabe dostają wezwanie do bazy wojskowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Narodowym Instytucie Zdrowia pracuje zespół wybitnych specjalistów. Lekarze wzywani są wszędzie tam, gdzie wybuchają epidemie. Wyjaśniają ich przyczyny i zapobiegają rozprzestrzenianiu się choroby, ratując życie tysiącom ludzi. Doktor Stephen Connor (Neal McDonough) wykonuje swoją pracę z wielkim poświęceniem. Codziennie musi radzić sobie ze stresem, silnymi emocjami i brakiem czasu. Za całkowite oddanie się pracy zapłacił najwyższą cenę - nie potrafi porozumieć się ze swoim synem, a jego żona postanowiła odejść. Specyfika pracy sprawia, że także pozostali członkowie zespołu zmagają się z osobistymi problemami. Należą do niego: Dr. Natalie Durant (Kelli Williams), która jest specjalistka od patologii i epidemiologii, Frank Powell (Troy Winbush) - toksykolog, młody lekarz Miles McCabe (Christopher Gorham), a także rzeczniczka prasowa Eva Rossi (Anna Belknap). W pracy profesjonaliści nie mogą okazywać słabości ani rozmyślać o prywatnym życiu.

W tym odcinku

Ekipa doktora Connora jedzie do Nowego Jorku. Na miejscu lekarze pomagają ludziom, którzy ocaleli z zamachu na World Trade Center. Tymczasem Eva Rossi i dr Miles McCabe dostają wezwanie do bazy wojskowej. W ostatnim czasie pojawiło się tam coraz więcej przypadków poronień.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także