Misja: Epidemia (13)

Misja: Epidemia (13)

(Medical Investigation: Tribe)

serial obyczajowy USA 2004   od 16 lat
Występują:Neal McDonough, Kelli Williams, Lonnie Hughes, Christopher Gorham
Reżyseria:Marc Buckland
W skrócie:Rodzina podróżująca po Montanie zapada na czarną ospę. Doktor Connor nie kryje zdziwienia - chorobę uważa się za zwalczoną. FBI wysuwa hipotezę o zamachu terrorystycznym. Trwa śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Narodowym Instytucie Zdrowia pracuje zespół wybitnych specjalistów. Lekarze wzywani są wszędzie tam, gdzie wybuchają epidemie. Wyjaśniają ich przyczyny i zapobiegają rozprzestrzenianiu się choroby, ratując życie tysiącom ludzi. Doktor Stephen Connor (Neal McDonough) wykonuje swoją pracę z wielkim poświęceniem. Codziennie musi radzić sobie ze stresem, silnymi emocjami i brakiem czasu. Za całkowite oddanie się pracy zapłacił najwyższą cenę - nie potrafi porozumieć się ze swoim synem, a jego żona postanowiła odejść. Specyfika pracy sprawia, że także pozostali członkowie zespołu zmagają się z osobistymi problemami. Należą do niego: Dr. Natalie Durant (Kelli Williams), która jest specjalistka od patologii i epidemiologii, Frank Powell (Troy Winbush) - toksykolog, młody lekarz Miles McCabe (Christopher Gorham), a także rzeczniczka prasowa Eva Rossi (Anna Belknap). W pracy profesjonaliści nie mogą okazywać słabości ani rozmyślać o prywatnym życiu.

W tym odcinku

Rodzina, która podróżuje po Montanie, niespodziewanie zapada na czarną ospę. Doktor Connor nie kryje zdziwienia, ponieważ choroba ta już dawno została uznana za całkowicie zwalczoną. FBI za zupełnie prawdopodobną uznaje hipotezę o zamachu terrorystycznym. Rozpoczyna się więc intensywnie prowadzone dochodzenie w tej sprawie. Jednak główny podejrzany okazuje się niewinny. Dla lekarzy rozpoczyna się dramatyczna walka. Jedna z najbardziej śmiercionośnych chorób świata powróciła i stanowi niewyobrażalne zagrożenie dla ludzkości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)