Miłość na zakręcie (6)

Miłość na zakręcie (6)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Ojciec wręcza Jowicie nieco kłopotliwy prezent urodzinowy. Kobietę martwią nie najlepsze wyniki finansowe komisu. Waldek tłumaczy jej, że to wina zastoju w branży. Monika rozstaje się z chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Mijają dwa miesiące, odkąd Jowita przejęła Auto-Kawex. Kobieta obchodzi swoje 39. urodziny, najpierw w towarzystwie pracowników, a potem z dziećmi. Niespodziewanie zjawia się jej ojciec, który przynosi nieco kłopotliwy prezent. Jubilatka martwi się nie najlepszymi wynikami finansowymi komisu. Waldek tłumaczy jej, że odpowiada za to zastój w branży, a także niepochlebne komentarze dotyczące pracy warsztatu, które często pojawiają się w internecie. Po poronieniu Monika wraca do zdrowia i rozstaje się z chłopakiem, który odkrył przypadkiem jej sekret. Andrzej ma propozycję dla jednego z mechaników Autocentrum. Pracownicy warsztatu zaprzyjaźniają się z panią Krysią, która nieopodal prowadzi bar.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także