Miłość na zakręcie (17)

Miłość na zakręcie (17)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Urzędniczki znajdują na biurku kopertę z 5 tys. zł i zarzucają Jowicie próbę wręczenia łapówki. Z pomocą przychodzi jej księgowy Włodek. Igor stara się zaimponować kobietom ze swojego otoczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Urzędniczki znajdują na swoim biurku kopertę z pięcioma tysiącami złotych i zarzucają Jowicie próbę wręczenia łapówki. Z pomocą przychodzi jej księgowy Włodek i pielęgnowana przez niego paprotka. Igor pakuje się w kłopoty, gdy stara się zaimponować kobietom ze swojego otoczenia. Tymczasem Martyna dostaje od przyjaciółki karnet do stadniny koni. Kobieta zamierza wrócić do niedawno porzuconej pasji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także