Miłość na zakręcie (13)

Miłość na zakręcie (13)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Policja próbuje wyjaśnić sprawę włamania do Kaweckich, poznając przy okazji ich sąsiadkę. Igor ma kłopoty, z których nieoczekiwanie ratuje go Włodek. Obiecującą randkę Darka przerywa wizyta ciotki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Policja próbuje wyjaśnić sprawę tajemniczego włamania do domu Kaweckich, poznając przy okazji ich ekscentryczną sąsiadkę. Igor ma kłopoty, z których nieoczekiwanie ratuje go Włodek. Obiecującą randkę Darka przerywa niespodziewana wizyta ciotki Gertrudy. Kwitnie miłość Krystiana i Martyny, a Ania znajduje w swoim pokoju tajemniczy przedmiot, który mogli zgubić włamywacze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także