Midnight, Texas (1/10)

Midnight, Texas (1/10)

(Pilot)

serial grozy USA 2016   od 16 lat
Występują:François Arnaud, Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel, Dylan Bruce
Reżyseria:Niels Arden Oplev
W skrócie:Manfred Bernardo znajduje schronienie w mrocznym Midnight w Teksasie. Zostaje tam znalezione ciało młodej kobiety. Próbując skontaktować się z jej duchem, przybysz ściąga do miasteczka złe moce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 22 grudnia
za 9 dni
21:05 AXN Black

Opis

Manfred (François Arnaud) ma niezwykłą zdolność - potrafi komunikować się ze zmarłymi. Po przeprowadzce do tytułowego Midnight spotyka zarówno ludzi, jak i istoty nadprzyrodzone. Wśród mieszkańców teksańskiego miasteczka są: wiedźmy, wampiry, wilkołaki oraz płatni zabójcy. Manfred powoli poznaje ich zwyczaje i zamierzenia. Musi zyskać sojuszników, gdy wybuchnie wojna z siłami zła. Scenariusz serialu powstał na kanwie książkowej trylogii Charlaine Harris, pisarki, której powieści stały się inspiracją dla twórców hitowej "Czystej krwi". W głównego bohatera wciela się François Arnaud, aktor kojarzony z produkcjami "Zabiłem moją matkę" i "Rodzina Borgiów". Na ekranie partnerują mu, m.in.: Parisa Fitz-Henley serialowa Fiji, właścicielka sklepu z magicznymi przedmiotami; znana z "Pamiętników wampirów" Arielle Kebbel - tu wcielająca się w Olivię, tajemniczą zabójczynię; oraz Peter Mensah ("Czysta krew") odgrywający rolę mądrego wampira.

W tym odcinku

Ścigany przez tajemniczego Hightowera Manfred Bernardo ucieka z Dallas do mrocznego miasteczka Midnight w Teksasie. W nowym miejscu zaprzyjaźnia się z kelnerką Creek. Wkrótce mieszkańcy Midnight zaczynają ujawniać swoje sekrety. Zostaje także znalezione ciało młodej kobiety - Aubrey Harrison. Manfred chce się skontaktować z duchem denatki, lecz nieszczęśliwie ściąga do miasteczka złe moce. Mężczyzna próbuje rozwiązać sprawę tej zagadkowej śmierci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także