Miasto na wzgórzu (1)

Miasto na wzgórzu (1)

(City on a Hill: The Night Flynn Sent the Cops on the Ice)

serial kryminalny USA 2019   od 16 lat
Występują:Kevin Bacon, Aldis Hodge, Jonathan Tucker, Mark O'Brien
Reżyseria:Michael Cuesta
W skrócie:Agent FBI Jackie Rohr, choć skorumpowany, cieszy się dużym szacunkiem w swoim środowisku. Kiedy stanowisko prokuratora okręgowego przejmuje idealista Decourcy Ward, jest to zapowiedź wielkich zmian.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Boston, początek lat 90. ubiegłego wieku. Przestępczość rozwija się w zastraszającym tempie, a gangsterzy działają z cichym przyzwoleniem policji. Dla miejscowych funkcjonariuszy korupcja i rasizm stanowią normę. Wierzący w ideały zastępca prokuratora okręgowego, pochodzący z Brooklynu Decourcy Ward (Aldis Hodge), postanawia coś zmienić. Zawiązuje sojusz ze skorumpowanym, ale cieszącym się ogromnym uznaniem agentem FBI, Jackiem Rohrem (Kevin Bacon). Ich wspólne śledztwo dotyczące rodziny z Charlestown, która napada na samochody pancerne, doprowadza do szokujących odkryć. W kręgu podejrzanych są funkcjonariusze bostońskiej policji, a także najważniejsze osoby w mieście.

W tym odcinku

Agent FBI Jackie Rohr, choć skorumpowany, cieszy się dużym szacunkiem w swoim środowisku. Kiedy stanowisko prokuratora okręgowego przejmuje idealista Decourcy Ward, jest to zapowiedź wielkich zmian. W wyniku nieoczekiwanego zbiegu okoliczności mężczyźni muszą zawrzeć ze sobą sojusz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także