MasterChef (4)

MasterChef (4)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Uczestnicy rywalizacji przyrządzają dania z owoców morza, m.in. z homarów i krabów. Następnie kucharze amatorzy stają się cukiernikami. Przygotują drożdżówki - każdy z własnym, pysznym nadzieniem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzydziestu pięciu najlepszych kucharzy rozpoczyna przygodę życia i podejmuje walkę o spełnienie marzeń. Nie jest to łatwe w sytuacji, gdy jurorzy - Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran - poszukują osób posiadających zarówno talent, jak i kulinarną odwagę, która pozwala wyjść poza utarte schematy. W tej edycji uczestnicy przygotują m.in. najsłynniejsze zupy świata: ramen, gazpacho, harira, bouillabaisse, a także owoce morza, skomplikowane dania assiette, wreszcie popularną rybę z frytkami. Kucharze wybiorą się ponadto do Australii, by zmierzyć się z jej tradycyjnymi smakami.

W tym odcinku głównym produktem są owoce morza. Uczestnicy przyrządzają dania m.in. z homarów czy krabów. Ich potrawy muszą zadowolić wymagających jurorów. W drugiej części kucharze amatorzy stają się cukiernikami. Przygotują drożdżówki - każdy z własnym, pysznym nadzieniem. Ten, kto poradzi sobie najgorzej, zakończy swoją przygodę w kuchni MasterChefa.

Zobacz także