MasterChef (3)

MasterChef (3)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Walka finałowej czternastki o 100 tys. złotych i wydanie własnej książki kucharskiej. W pierwszej konkurencji każdy uczestnik musi przygotować danie charakterystyczne dla regionu, z którego pochodzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 października
za 8 dni
22:45 Food Network
piątek, 2 listopada
za 12 dni
12:45 Food Network

Opis

Trzydziestu pięciu najlepszych kucharzy rozpoczyna przygodę życia i podejmuje walkę o spełnienie marzeń. Nie jest to łatwe w sytuacji, gdy jurorzy - Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran - poszukują osób posiadających zarówno talent, jak i kulinarną odwagę, która pozwala wyjść poza utarte schematy. W tej edycji uczestnicy przygotują m.in. najsłynniejsze zupy świata: ramen, gazpacho, harira, bouillabaisse, a także owoce morza, skomplikowane dania assiette, wreszcie popularną rybę z frytkami. Kucharze wybiorą się ponadto do Australii, by zmierzyć się z jej tradycyjnymi smakami.

Rozpoczyna się walka finałowej czternastki o 100 tysięcy złotych i wydanie własnej książki kucharskiej. W pierwszej konkurencji każdy uczestnik musi przygotować danie charakterystyczne dla regionu, z którego pochodzi. Następnie kucharze wykorzystają resztki pozostałe po poprzednim zadaniu. To właśnie one posłużą do stworzenia nowych, znakomitych potraw. Osoba, która poradzi sobie najgorzej, opuści program.

Zobacz także