MasterChef (2)

MasterChef (2)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Na placu Szczepańskim w Krakowie kucharze amatorzy znajdą zaskakujące produkty. Muszą stworzyć na ich bazie dania, które zachwycą wymagających jurorów. Ci, którym się uda, zostaną w programie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja jednego z najpopularniejszych kulinarnych show. Uczestnikami programu są amatorzy, którzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych oraz kontrakt na publikację własnej książki kucharskiej, co niewątpliwie otwiera drzwi do dalszej kariery. Ci, którzy przejdą trudny etap eliminacji, będą mierzyli się z coraz bardziej wyszukanymi zadaniami. Do pierwszego wyzwania uczestnicy staną do pojedynków w grupach czteroosobowych. Najlepsi otrzymają fartuch MasterChefa - czyli przepustkę do następnego etapu. Ich zmagania od pierwszego sezonu niezmiennie oceniają znana restauratorka Magda Gessler, francuski mistrz kuchni Michel Moran oraz autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego Anna Starmach. Wszyscy troje są autorytetami w swojej dziedzinie. Półfinaliści wybiorą się w daleką i pełną przygód podróż, podczas której wyłonieni zostaną finaliści show. Zdjęcia do cyklu rozpoczęły się w maju 2019 roku.

Do następnego etapu rywalizacji przejdzie czternaście osób - a jak dotąd eliminacje pomyślnie przeszło dwóch zawodników. Teraz w kolejnej konkurencji zmierzy się pozostałych 24 kandydatów. Na Placu Szczepańskim w Krakowie kucharze amatorzy znajdą zaskakujące produkty. Muszą stworzyć na ich bazie dania, które zachwycą jurorów. Ci, którym się uda, zostaną w programie, najsłabsi na tym etapie zakończą swoją kulinarną przygodę, a część uczestników otrzyma jeszcze jedną - ostatnią szansę, aby udowodnić, że powinni przejść dalej.

Zobacz także