Mamy Cię!: Marek Włodarczyk, Joanna Liszowska, Irek Bieleninik

program rozrywkowy   od 12 lat
W skrócie:Marek Włodarczyk nie może sobie poradzić z obsługą bankomatu. Towarzyszy mu, współpracujący z realizatorami programu, Maciej Zakościelny. Joanna Liszowska wejdzie w bliskie kontakty z BOR.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program ukazuje prawdziwe oblicze ludzi znanych z mediów, polityki i kultury, którzy znaleźli się w niecodziennych okolicznościach. Ukryta kamera podgląda reakcje gwiazd wplątanych w zaskakujące, starannie zaaranżowane sytuacje. Pułapki są dokładnie zaplanowane przez twórców programu. Główni bohaterowie mogą zobaczyć siebie w nagraniu z ukrytej kamery dopiero w studiu telewizyjnym. Program prowadzi Szymon Majewski.

Marek Włodarczyk nie może sobie poradzić z obsługą bankomatu. Towarzyszy mu, współpracujący z realizatorami programu, Maciej Zakościelny. Joanna Liszowska wejdzie w bliskie kontakty z Biurem Ochrony Rządu. Być może spotka się nawet z prezydentem... Irek Bieleninik został poproszony o poprowadzenie pewnej imprezy. Jednak wszystko wskazuje na to, że zakończy się to całkowitą katastrofą.

Twórcy (pokaż wszystkich)