Mama, remont i ja (6/7)

program rozrywkowy USA   od 12 lat
W skrócie:Karrie i Tristan muszą zmierzyć się z wyzwaniem, jakie stawia przed nimi młode małżeństwo o różnych gustach, łącząc styl rustykalny z nowoczesnym. Karrie rozjaśnia kuchnię i przestrzeń wewnętrzną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Karrie i Tristan Trowbridge, czyli mama i syn, połączyli swe siły, by zająć się niechcianymi domami w rodzinnym Bend w Oregonie. Kierują się prostą zasadą - kup, wyremontuj, sprzedaj. Projektantką i generalnym wykonawcą jest Karrie, Tristan oferuje swoją siłę i niebanalne pomysły. Z pomocą taty, Patricka, wyszukują nieruchomości, które przekształcają w perełki. Od zniszczonych bungalowów po domy z bali i rudery w katastrofalnym stanie - nie ma da nich wyzwania, którego nie chcieliby się podjąć.

Karrie i Tristan muszą zmierzyć się z wyzwaniem, jakie stawia przed nimi młode małżeństwo o bardzo różnych gustach, łącząc styl rustykalny z nowoczesnym. Karrie rozjaśnia kuchnię i przestrzeń wewnętrzną poprzez połączenie drewna z błyszczącymi metalowymi elementami oraz innymi nowoczesnymi dodatkami. Tristan dodaje przesuwne drzwi i tworzy nowy zewnętrzny salon z pergolą i siedzeniami, z których można podziwiać niesamowite widoki.