Mama, remont i ja (4/7)

program rozrywkowy USA   od 12 lat
W skrócie:Karrie i Tristan postarają się rozwiązać problemy domu na wzgórzu, którego właściciele urządzają wielkie kolacje dla swoich przyjaciół. Czeka tam na nich kuchnia z dziwnym układem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Karrie i Tristan Trowbridge, czyli mama i syn, połączyli swe siły, by zająć się niechcianymi domami w rodzinnym Bend w Oregonie. Kierują się prostą zasadą - kup, wyremontuj, sprzedaj. Projektantką i generalnym wykonawcą jest Karrie, Tristan oferuje swoją siłę i niebanalne pomysły. Z pomocą taty, Patricka, wyszukują nieruchomości, które przekształcają w perełki. Od zniszczonych bungalowów po domy z bali i rudery w katastrofalnym stanie - nie ma da nich wyzwania, którego nie chcieliby się podjąć.

Karrie i Tristan postarają się rozwiązać problemy domu na wzgórzu, którego właściciele urządzają wielkie kolacje dla przyjaciół. Czeka tam na nich kuchnia z dziwnym układem. Musi ona zostać tak przerobiona, aby była bardziej przestronna i cieszyła wyjątkowymi widokami. By wpuścić do pomieszczenia więcej powietrza, Karrie zainstaluje masywne przesuwne drzwi oraz okno składane jak akordeon, Tristan zaś ze starych blatów stworzy barek na świeżym powietrzu.

Zobacz także