Malibu Road 2000 (1/3)

(2000 Malibu Road)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 1992   od 12 lat
Występują:Drew Barrymore, Brian Bloom, Jennifer Beals, Lisa Hartman
Reżyseria:Joel Schumacher
W skrócie:Los Angeles. Była prostytutka Jade (Lisa Hartman Black) postanawia rozpocząć nowe życie. Aby zdobyć pieniądze na rachunki, przyjmuje do domu trzy współlokatorki - Perry oraz siostry Lindsay i Joy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Luksusowa prostytutka Jade pragnie zerwać z przeszłością, aby utrzymać dom przy plaży w Malibu, podnajmuje pokoje trzem kobietom. Każda ze współlokatorek ma jednak swoje tajemnice i pragnienia. Młoda prawniczka Perry, choć dobrze radzi sobie w zawodzie, zmaga się ze swoimi demonami. Urocza Lindsay marzy o karierze aktorskiej i stara się zrealizować swoje plany. Trzecią kobietą jest Joy - starsza, nadopiekuńcza siostra Lindsay, której dwulicowość stanowi prawdziwe zagrożenie.

Los Angeles. Była prostytutka Jade O'Keefe (Lisa Hartman Black) postanawia rozpocząć nowe życie. Mieszka w Malibu w luksusowej willi na plaży z basenem i widokiem na ocean. Aby zdobyć pieniądze na opłacanie rachunków, przyjmuje do domu trzy współlokatorki - młodą prawniczkę Perry Quinn (Jennifer Beals), utalentowaną artystycznie Lindsay (Drew Barrymore) i jej nieatrakcyjną siostrę Joy (Tuesday Knight). Niebawem Jade zostaje niesłusznie oskarżona o morderstwo. Perry, która specjalizuje się w prawie kryminalnym, stara się jej pomóc. Jednocześnie podejmuje się obrony Rogera, przyjaciela ze szkolnych lat, któremu zarzuca się gwałt. Lindsay poznaje Erica Adlera, syna producentki i reżysera. Dzięki jego wpływowym rodzicom otrzymuje rolę w filmie. Jej zazdrosna siostra Joy powoduje, że traci angaż.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)