Mali Giganci (1/8)

Mali Giganci (1/8)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Opiekunowie: Paulina Krupińska, Roma Gąsiorowska, Omenaa Mensah, Jarosław Bieniuk, Rafał Brzozowski oraz Agustin Egurrola kompletują drużyny. Wybierają m.in. dwoje wokalistów i showmanów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po raz kolejny na scenie występują najbardziej utalentowane i przebojowe dzieci w Polsce. Ich umiejętności niejednokrotnie zaskakują jurorów: Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Chylińską i Sonię Bohosiewicz, która zastąpiła na tym stanowisku Katarzynę Bujakiewicz. W programie biorą udział młodzi uczestnicy w wieku od czterech do dwunastu lat, posiadający talent wokalny, taneczny lub sceniczną charyzmę. Podczas castingów powstaje sześć wyjątkowych drużyn, na czele których staną Paulina Krupińska, Jarosław Bieniuk, Roma Gąsiorowska, Omenaa Mensah, Agustin Egurrola oraz Rafał Brzozowski. W każdej z nich znajdują się wokalista, para taneczna i showman. Jurorzy oceniają drużyny w trzech kategoriach: śpiew, taniec i show.

Pierwsza odsłona castingów. Sześcioro opiekunów - Paulina Krupińska, Roma Gąsiorowska, Omenaa Mensah, Jarosław Bieniuk, Rafał Brzozowski oraz Agustin Egurrola - kompletuje swoje drużyny. Spośród wszystkich dzieciaków, które zgłosiły się do programu, wybierają dwoje wokalistów i showmanów, a także dwie pary taneczne. Jednak ostatecznie ich poszczególne grupy mogą składać się tylko z jednego przedstawiciela każdej kategorii.

Twórcy (pokaż wszystkich)