Malanowski i partnerzy (806)

Malanowski i partnerzy (806)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do Bronisława zgłasza się dyrektor szkoły, który ma problem z dilerami dopalaczy na terenie placówki. Dwóch uczniów trafiło już za sprawą używek do szpitala. W ramach śledztwa Tomek zostaje woźnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 17 grudnia
jutro
9:00 Polsat Doku (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do Bronisława zgłasza się dyrektor szkoły, który ma problem z dilerami dopalaczy na terenie placówki. Dwóch uczniów trafiło już za sprawą używek do szpitala. Na potrzeby śledztwa Tomek Orlik zostaje woźnym. Ratuje z opresji nauczycielkę Justynę, której groził pewien uczeń - główny podejrzany wskazany przez dyrektora. Wdzięczna kobieta zaprasza mężczyznę na kolację. Po kilku dniach Tomek przyłapuje Łukasza Solskiego na handlu dopalaczami na terenie szkoły. Pomimo aresztowania dilera kolejny uczeń "odlatuje" w trakcie lekcji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także