Malanowski i partnerzy (805)

Malanowski i partnerzy (805)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Marta Wiśniewska prosi detektywów o wyjaśnienie zgonu wuja Antoniego. Przed śmiercią mężczyzna poskarżył się, że czuje się jak królik doświadczalny. Detektywi trafiają do kliniki, gdzie się leczył.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W biurze detektywów pojawia się Marta Wiśniewska. Młoda kobieta prosi o wyjaśnienie zagadkowej śmierci wuja Antoniego. Kilka miesięcy temu mężczyzna nagle przypomniał sobie o rodzinie, choć przez lata nie utrzymywał z nią kontaktów. Marta zaprzyjaźniła się z nim, dzięki czemu zdołał przed śmiercią poskarżyć się, że czuje się jak królik doświadczalny. Znajomy kardiolog przyjmuje Malanowskiego do kliniki, w której leczył się Antoni. Detektywi znów pracują pod przykrywką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także