Malanowski i partnerzy (804)

Malanowski i partnerzy (804)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura detektywa Malanowskiego przychodzą Krystyna i Jakub Woźniakowie, którzy jakiś czas temu zlecili detektywom ustalenie, kto nakłaniał ich syna do odebrania sobie życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 24 września
za 4 dni
8:00 Polsat Doku (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego przychodzą Krystyna i Jakub Woźniakowie, którzy jakiś czas temu zlecili detektywom ustalenie, kto nakłaniał ich syna do odebrania sobie życia. Detektywi znaleźli w jego komputerze treści rozmów, jakie prowadził z niejaką "DarkAngel". W ich wyniku chłopak podciął sobie żyły, ale udało się go uratować. Na zdjęciu, którym posługiwał lub posługiwała się "DarkAngel", Jakub rozpoznaje swoją sekretarkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także