Malanowski i partnerzy (803)

Malanowski i partnerzy (803)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura przychodzi Karolina Sokół. Kobieta żyje w strachu, gdyż ma wrażenie, że ktoś ją obserwuje. Ktoś wybił w jej domu szybę, a po kilku dniach zabił psa, zostawiając informację 'W ramach odsetek'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 4 listopada
za 12 dni
9:30 Polsat Doku (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego przychodzi Karolina Sokół. Kobieta żyje w ciągłym strachu, ponieważ ma wrażenie, że ktoś ją obserwuje. Ktoś wybił w jej domu szybę, a po kilku dniach zamordował psa, zostawiając informację "W ramach odsetek". Detektywi ustalają, że stary przyjaciel rodziny, fotograf, może źle jej życzyć. Podejmują obserwację. Na potrzeby śledztwa Ania zostaje modelką, a Marek czuwa nad bezpieczeństwem klientów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także