Malanowski i partnerzy (801)

Malanowski i partnerzy (801)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W biurze Malanowskiego zjawiają się państwo Dziewanowscy, którzy przyjechali z małej miejscowości w Bieszczadach, by odnaleźć syna - studenta drugiego roku. Chłopak nagle zerwał kontakt z rodziną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W biurze Malanowskiego zjawiają się państwo Dziewanowscy, którzy przyjechali z małej miejscowości w Bieszczadach, by odnaleźć syna - studenta drugiego roku. Chłopak nagle zerwał kontakt i zniknął. Policja ustaliła, że ostatnim miejscem, w którym widziano Grzegorza, jest dyskoteka, a jako ostatnia widziała go jego sympatia - Agnieszka. Ania i Marek ustalają, że w sprawę zamieszany jest tajemniczy adorator Agnieszki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także