Malanowski i partnerzy (75)

Malanowski i partnerzy (75)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek
W skrócie:Znika Marian Derkacz cierpiący na zaniki pamięci. Jego siostrzenica prosi agencję o pomoc. Okazuje się, że wraz ze starszym panem zniknęła cenna kolekcja znaczków pocztowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Znika Marian Derkacz - starszy człowiek cierpiący na zaniki pamięci. Jego siostrzenica Anna Borkowska zleca agencji poszukiwania. Malanowski i jego ekipa przyjeżdżają z klientką do mieszkania zaginionego. Okazuje się, że wraz ze staruszkiem zniknęła cenna kolekcja znaczków pocztowych. Podejrzenia detektywów wzbudza sąsiad pana Mariana, Leon Zieliński...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także