Malanowski i partnerzy (710)

Malanowski i partnerzy (710)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Podczas studenckiej imprezy jeden z bawiących się skoczył z wysokości i zmarł, a drugi trafił do szpitala. Siostra zmarłego prosi Malanowskiego o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności tragedii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Tragiczny finał studenckiej imprezy. Jeden z bawiących się niespodziewanie skoczył z wysokości i zmarł, a drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala. Siostra zmarłego prosi Malanowskiego o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności tragedii. Jest przekonana, że śmierć jej brata nie była konsekwencją pijackich zabaw. Detektywi odkrywają, że obaj młodzi mężczyźni byli skłóceni z sąsiadem, który prawdopodobnie handluje dopalaczami. Być może to właśnie on dosypał bawiącym się substancje odurzające.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także