Malanowski i partnerzy (708)

Malanowski i partnerzy (708)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Detektywi poszukują męża klientki, który znikł po powrocie z delegacji. Odkrywają, że prawdopodobnie uciekł z miejsca wypadku. Trop prowadzi do leśniczówki, położonej w pobliżu miejsca zdarzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Detektywi poszukują męża Eweliny Zybert, który znikł po powrocie z delegacji. Śledczy odkrywają, że zaginiony prawdopodobnie uciekł z miejsca wypadku, który sam spowodował. Nie znaleziono jednak poszkodowanego. Ekipa Malanowskiego trafia do leśniczówki, położonej w pobliżu miejsca kraksy. Znajduje w niej zakrwawioną torebkę z dokumentami, prawdopodobnie należącymi do młodej kobiety - ofiary wypadku. Detektywi muszą wyjaśnić, co zaszło feralnej nocy i gdzie jest mąż klientki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także