Malanowski i partnerzy (696)

Malanowski i partnerzy (696)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do detektywów zgłasza się zdesperowana Katarzyna Kulawiak. Kobieta prosi o odszukanie jej partnera. Od tego zależy życie jej ciężko chorego synka, który musi zażywać bardzo drogi lek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do detektywów zgłasza się zdesperowana Katarzyna Kulawiak. Kobieta prosi o odszukanie jej partnera. Od tego zależy życie jej ciężko chorego synka, który musi zażywać wyjątkowo drogi lek. Mężczyzna wspierał bowiem finansowo kobietę i jej dziecko. Śledczy docierają do przyjaciela zaginionego. Mężczyzna twierdzi, że kolega mógł uciec, ponieważ nie wytrzymał trudów utrzymywania klientki i jej syna, który na dodatek nie jest jego dzieckiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także