Malanowski i partnerzy (654)

Malanowski i partnerzy (654)

3.7/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Tomek jest zaniepokojony, gdy nie może się skontaktować z Nadią. Dziewczyna pracuje w klubie go-go. Tomek rozpoczyna jej poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Tomek jest wyraźnie zaniepokojony, gdy nie może się skontaktować z informatorką Nadią Antonycz. Dziewczyna pracuje w klubie go-go. Niedawno firmę przejął nowy właściciel. Nadia była wyraźnie zaniepokojona tym faktem. Tomek, za zgodą Malanowskiego, kontaktuje się ze współlokatorką dziewczyny, która również pracuje w klubie. Na miejscu odkrywa, że dziewczynami rządzi teraz nowa menadżerka, narzucona przez właściciela. Wkrótce okazuje, że zniknięcie Nadii to dopiero początek problemów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także