Malanowski i partnerzy (649)

Malanowski i partnerzy (649)

3.7/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Stawowska zgłasza się do detektywów z nagraniem, na którym zamaskowany porywacz grozi, że zabije jej syna i przedstawia swoje żądania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Elwira Stawowska zgłasza się do detektywów z nagraniem, na którym zamaskowany porywacz grozi, że zabije jej syna, Rafała, jeśli Ryszard, ojciec chłopaka, nie poświęci się i nie popełni samobójstwa. Okazuje się, że mąż Elwiry był gangsterem, a uprowadzenie jego syna wygląda na mafijne porachunki. Mężczyzna nie zamierza zawiadomić policji. Planuje sam odnaleźć Rafała. Tymczasem zrozpaczona Elwira prosi śledczych o pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także