Malanowski i partnerzy (61)

Malanowski i partnerzy (61)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek
W skrócie:Prostytutka Iza jest pewna, że śledzi ją mężczyzna, który wcześniej napadł jej koleżankę. Detektywi rozpoczynają obserwację mieszkania klientki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Prostytutka Iza Michalewicz jest pewna, że śledzi ją mężczyzna, który wcześniej napadł jej koleżankę. Detektywi rozpoczynają obserwację mieszkania klientki. Już pierwszego dnia dziewczyna zostaje zaatakowana przez alfonsa, który chce, aby dla niego pracowała. Pomimo że detektywi przekazują go w ręce policji, Iza Michalewicz utrzymuje, że ktoś nadal jej zagraża...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także