Malanowski i partnerzy (599)

Malanowski i partnerzy (599)

3.7/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do agencji trafia Joanna, prostytutka, na której dokonano gwałtu. Ponieważ policja zignorowała jej zgłoszenie, kobieta prosi o pomoc detektywów. Malanowski chce zająć się sprawą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do agencji trafia Joanna, młoda prostytutka, na której dokonano gwałtu. Ponieważ policja zignorowała jej zgłoszenie, kobieta postanowiła prosić detektywów o pomoc. Ku zaskoczeniu Joanny Malanowski traktuje ją z szacunkiem i postanawia zająć się sprawą. Dziewczyna ze szczegółami opowiada mu o napadzie. Przyznaje też, że poddała się obdukcji, podczas której pobrano i zabezpieczono próbki DNA przestępcy. Anna i Marek typują podejrzanych. Wkrótce znajdują kilka zdjęć i numery rejestracyjne auta, które mogło należeć do napastnika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także