Malanowski i partnerzy (497)

Malanowski i partnerzy (497)

3.7/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Katarzyna Radlińska martwi się o swojego syna, którego poszukuje trzech groźnie wyglądających mężczyzn. Kobieta prosi o odnalezienie go, zanim zrobią to gangsterzy. Niestety, jest za późno.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi kolejne trudne zagadki, niezwykłe wyzwania i mroczne tajemnice, które kryją proszący ich o pomoc klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Katarzyna Radlińska martwi się o swojego syna Dariusza. Trzech groźnie wyglądających mężczyzn właśnie wtargnęło do jej mieszkania i domagało się rozmowy z nim. Kobieta prosi Malanowskiego, by odnalazł go, zanim zrobią to gangsterzy. Niestety, nie jest w stanie udzielić mu żadnych wskazówek w sprawie możliwego miejsca pobytu syna. Gdy detektywi w końcu ustalają, gdzie Dariusz pracuje, jest już za późno. Mężczyzna właśnie został porwany. Malanowski i jego ludzie w trakcie śledztwa odkrywają, że z pozoru niezaradny maminsynek, skrywa wiele mrocznych tajemnic. Niektóre z nich mogą być dla niego bardzo niebezpieczne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także