Malanowski i partnerzy (29)

Malanowski i partnerzy (29)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
W skrócie:Ryszard Brylski zleca Malanowskiemu sprawdzenie narzeczonego córki. Przyszły zięć wydaje mu się podejrzany. Dysponuje on zbyt wielką ilością gotówki, jak na pracownika ochrony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Bronek Malanowski spotyka się z Ryszardem Brylskim, który zleca mu sprawdzenie Marcina Flajszera, narzeczonego córki Brylskiego. Kandydat na zięcia wydaje się teściowi bardzo podejrzany. Detektywi zaczynają obserwację i od razu zauważają, że Marcin dysponuje niezwykle dużą ilością gotówki jak na pracownika ochrony...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także